O nas

SHARE

Witamy na Stronie internetowej zespołu The Time.

Jesteśmy zespołem z Łodzi, mającym na koncie dużo skucesów w postaci samych udanych imprez.

Liderem i założycielem zespołu muzycznego The Time jest Krzysztof Kafarski, skład zmieniał się w zależności od potrzeb i tak zaczynając od składu 2 osobowego, rozrósł się do składu 5 osobowego.

Obecnie dostosowując się do wymagań naszych klientów, najczęściej preferowany skład jest 3 lub 4 osobowy.

Obecnie w zespole śpiewa wokalistka Marta, przepięknie wykonująca najlepsze przeboje, skład zespołu to również gitara, akordeon i perkusja.

Muzycy w składzie zespołu The Time, są wykształconymi muzykami, po akademiach i szkołach muzycznych, lub kompozytorami i autorami tekstów własnych.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie tyko njlepszych światowych marek takich jak, JBL,  Soudncraft, Shure, Alessis i inne, które pozwalają nam nagłośnić na najwyższym poziomie salę i imprezę.

Posiadamy również własne oświetlenie, efekty gwieździstego nieba, efekty laserowe, ruchome światła, wytwornice pary, efekty świetlne, węże i wiele innych sterowane specjalnymi urządzeniami. Pozwala nam to zrobić   wizualną atrakcję dla Gości Weselnych i ubarwić każdą salę, a oświetlenie takie jak Pary – rzucające kolory na salę(średnio 4 szt, na imprezę), są niebywałą atrakcją.

Śpiewamy bardzo dobrze po angielsku, śpiewamy też po rosyjsku, włosku, francusku i hiszpańsku, potrafimy też dogadać się z gośćmi z zagranicy, Krzysztof płynnie zna język angielski, a obecnie uczy się również hiszpańskiego.

Śpiewamy również dużo po Polsku.( w repertuarze posiadamy już ponad 800 utworów), na państwa życzenie możemy ubrać się w kolor(koszul) odpowiadający Waszym gustom(dostępnym w naszej ofercie) .

Możemy również poprowadzić profesjonalną zabawę Karaoke „ w repertuarze kilka tysięcy piosenek”, a karaoke prowadziliśmy nie tylko na weselach ale i w znanych restauracjach/pubach, takich jak Karczma Bazyliszek, czy Pub Retro.

Waszą imprezę poprowadzi i rozrusza rówież na najwyższym poziomie energiczny i znany z najlepszego prowadzenia imprez – Wodzirej(Prezenter) Krzysztof, a jak wiadomo prowadzenie imprezy jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na udaną imprezę !!!

„wodzirej jest jak stanik, niby nic a podtrzyma całą imprezę”

Poprowadzimy dialog po angielsku z gośćmi z zagranicy. Prowadziliśmy już wesela polsko-angielskich,  polsko-irlandzkie, polsko-włoskie, polsko-francuskie, polsko-słoweńskie.

Do każdej imprezy przygotowujemy się bardzo starannie. Cały czas dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Dopasowujemy repertuar tak, aby Wasi goście bawili się przy swoich ulubionych przebojach. Uzgadniamy także wcześniej wygląd oczepin, zabaw i konkursów(do wyboru różne wersje). Przerwy w grze robimy głównie na posiłki kiedy „kuchnia” podaje ciepłe posiłki i goście siadają do stołów. Na wszystkich przerwach jest podkład muzyczny odpowiednio dobrany do klimatu imprezy.

Play Cover Track Title
Track Authors